смт.Воловець, Закарпатська область


10 квітня 2013 р.

Районний етап конкурсу "Воскресни, писанко!"Відповідно до  наказу Департаменту освіти, молоді та спорту Закарпатської ОДА відділом освіти Воловецької РДА видано наказ про проведення другого районного етапу фестивалю «Воскресни, писанко!», який  було проведено на базі Центру позашкільної роботи і дитячої творчості 9 квітня 2013 року.
В усіх школах району відбувся  І етап Конкурсу,  на який  учні представили різні техніки писанок, які використовувалися в минулому та сучасності.
В другому етапі Конкурсу взяли участь 15 загальноосвітніх шкіл та Центр позашкільної роботи. Згідно з положенням на  конкурс були подані роботи: писанки прикрашені бісером, писанки в техніці оригамі, квілінгу, багато писанок було виготовлено в старовинній техніці  фарбування рослинними барвниками із використанням декоративних листочків. Були  представлені писанкові дерева та  учнівські проекти по техніці виготовлення писанок.
Журі конкурсу відзначило найкращі роботи учнів  Воловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Н.Ворітської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Завадської ЗОШ І-ІІ ступенів, Тишівської ЗОШ І-ІІ ступенів  та  вихованців Центру позашкільної роботи і дитячої творчості. Крім того були представлені 2 проекти  -мальованка на страусиному яйці  та писанка в техніці витравлювання білим по білому ( Яна Гирч, Воловецька ЗОШ І-ІІІ ст та Софія Понзель школа-інтернат). 
Преставляти Воловецький район на обласному святі буде Центр позашкільної роботи та дитячої творчості. 
Підготувала М.Рудейчук, методист ЦПРДТ


Інші cайти Центру

Як ви оцінюєте наш сайт

Розробка сайту- блогу та дизайн Марії Рудейчук