смт.Воловець, Закарпатська область


2 червня 2014 р.

Свято до Дня захисту дітей

Щороку, в перший літній день, ми відзначаємо радісне свято-День захисту дітей. З цієї нагоди в Центрі позашкільної роботи і дитячої творчості  організовано свято для дітей під назвою «Хай щастю дитини не буде кінця».
До участі у святі, крім вихованців гуртків Центру,  були запрошені  учні початкових класів Воловецької ЗОШ І-ІІІ ст..
Від імені управління освіти, молоді та спорту  маленьких громадян привітала Вікторія Косач, методист РМК,  яка привітала дітей з цим чудовим святом, побажала їм мирного неба і зростати у вільній, незалежній, щасливій і квітучій Україні  та вручила грамоти департаменту освіти та управління освіти кращим учням – вихованцям ЦПРДТ, переможцям обласних конкурсів, фестивалів, виставок. Від адміністрації Центру позашкільної роботи  та  дитячої творчості  привітала  учнів з Міжнародним  днем захисту дітей  директор Тетяна Тидір. Вона подякували   керівникам гуртків та вихованцям за чудову виставку дитячих робіт, що стали підсумком їх занять у Центрі дитячої творчості,   побажала   їм усім хорошого літнього відпочивку та незабутніх вражень.
Потім  до уваги юних глядачів  було представлено святковий концерт за участю вихованців вокального та хореографічного  гуртків,  який з радістю сприймали маленькі і юні глядачі. Після святкової програми учнів та вихованців запросили до участі у відкритому конкурсі малюнка «Наша мирна Україна».  Діти малювали  голубе небо, щасливих,  усміхнених батьків, квітучу школу та барвисту веселу і щасливу Україну.
Всі учасники конкурсу були нагороджені грамотами – одні за перемогу та кращі  малюнки,  а інші за активну участь.
Діти - це наше майбутнє, наша надія та опора. Дуже хочеться, щоб щасливі усмішки сяяли на обличчях дітей нашої країни, щоб їхні очі завжди світилися радістю.

Методист ЦПРДТ М.Рудейчук


Інші cайти Центру

Як ви оцінюєте наш сайт

Розробка сайту- блогу та дизайн Марії Рудейчук