смт.Воловець, Закарпатська область


8 травня 2008 р.

Районний конкурс дружин юних пожежних


Розпочинає огляд - конкурс начальник відділу освіти М. А. Полянчич
6 травня 2008 року в актовому залі Воловецької ЗОШ І-ІІІ ст.. спільно з Воловецьким районним відділом ГУ МНС України проведено районний огляд – конкурс дружин юних пожежних в рамках XІV Всеукраїнського фестивалю.
У програму огляду - конкурсу увійшли такі конкурси: малюнок на протипожежну тематику, емблема ДЮП, естрадна мініатюра та знавці пожежної справи.
Завдання огляду – конкурсу: виховання у дітей відчуття відповідальності за збереження від вогню національного багатства та навколишнього середовища, формування у дітей навичок бережливого поводження з вогнем, свідомого дотримання правил пожежної безпеки, навчання дітей вмінню вести себе у випадку пожежі, а також профорієнтаційна робота.
У конкурсі взяли участь команди з 16 загальноосвітніх шкіл району.
Для проведення конкурсу було створено журі, в склад якого увійшли начальник відділу освіти Воловецької РДА М.А.Полянчич- голова журі, начальник Воловецького РВ ГУ МНС України А.А.Сікора - співголова журі, завідуюча РМК відділу освіти В.М.Соловій, старший лейтенант Воловнцького РВ ГУ МНС України М.М.Красний, методисти РМК- О.В.Мисар, В.І.Селехман, директор ЦПРДТ С.О.Рибалко, методист ЦПРДТ М.М.Рудейчук.
Всі команди добре підготувалися до всіх турів огляду – конкурсу. Та найцікавішим виявився конкурс естрадних мініатюр.
У цьому конкурсі дюпівці показали хороший виконавський рівень, вокальну техніку та режисуру, оригінальні сценічні костюми. У виступах висвітлювались актуальні питання по охороні і збереженні майна від пожеж, правила поводження з вогнем, вогнезаймистими речовинами та пожежогасіння. У виступах гармонійно поєднувалися і слово, і пісня, і гумор, і акторська гра.
В цій номінації найкращими були такі команди: ДЮП «Вогнеборці» Канорської ЗОШ І-ІІ ст.(керівники В.Кобрин, Г.Мончак), ДЮП «Прометей» Н.Ворітської ЗОШ І-ІІІ ст.( керівник Г.Погорляк), ДЮП «Вогонь і вода» В.Ворітської ЗОШ І-ІІІ ст..(керівники Г.Козик, Н.Голянич), ДЮП «Саламандра» Буковецької ЗОШ І-ІІ ст..(керівник С.Малюта), ДЮП « Вогнеборці» Верб"язької ЗОШ І-ІІ ст.( керівник Л.Гвоздак).
У конкурсі знавців пожежної справи кращими були команди В.Ворітської, Н.Ворітської ЗОШ І-ІІІ ст., Абранської, Кичірнянської, Верб"язької, Канорської ЗОШ І-ІІ ст…
Переможцями у конкурсі малюнка стали: Гвоздак Оксана, учениця Завадської ЗОШ І-ІІ ст.., колектив учнів 6 класу Н.Ворітської школи –інтернату, Заяць Константин, учень Н.Ворітської ЗОШ І-ІІІ ст., Малильо Максим, учень В.Ворітської ЗОШ І-ІІІ ст., Понзель Софія, учениця Н.Ворітської школи – інтернату.
У конкурсі емблем ДЮП перемогу здобули учні Воловецької, В.Ворітської ЗОШ І-ІІІ ст., Завадської, Лазівської та Буковецької ЗОШ ЗОШ І-ІІ ст…
Прослухавши виступи команд ДЮП та переглянувши виставку малюнків та емблем, журі підвело підсумки.
На підставі висновків журі дипломами та грамотами відділу освіти Воловецької РДА та Воловецького РВ ГУ МНСУ нагороджено переможців районного огляду – конкурсу .
Дипломом І ступеня, медаллю за перемогу та кубком нагороджено ДЮП «Прометей» Н.Ворітської ЗОШ І-ІІІ ст.( Керівник Г.О.Погорляк),
Дипломом ІІ степеня та медаллю за перемогу нагороджено команду «Вогнеборці» Канорської ЗОШ І-ІІ ст( керівники В.О.Кобрин, Г.В.Мончак),
Дипломом ІІІ ступеня та медаллю за перемогу нагороджено ДЮП « Вогонь і вода» В.Ворітської ЗОШ І-ІІІ ст.(керівники Г.А.Козик, Н.Ю.Голянич).
Ці команди – переможці отримали від Воловецького РВ ГУ МНСУ грошові премії.
Грамотами відділу освіти Воловецької РДА та Воловецького РВ ГУ МНСУ нагороджено переможців конкурсів малюнка, емблем та знавців пожежної справи, а також всі команди ДЮП за активну участь у районному огляді – конкурсі та пропагандистську роботу серед школярів по збереженню майна від пожеж.
Команда ДЮП «Прометей» Н.Ворітської ЗОШ І-ІІІ ст. захищатиме честь району на обласному конкурсі в м.Ужгороді 22 травня 2008 року.
Вітаємо переможців!
Актовий зал Воловецької ЗОШ І-ІІІ ст. під час виступу команд
ДЮП "Вогонь і вода" Верхньоворітської ЗОШ І-ІІІ ст.
ДЮП "Фенікс" Нижньоворітської школи-інтернату
ДЮП "Фенікс" Нижньоворітської школи-інтернату
ДЮП "Прометей" Нижньоворітської ЗОШ І-ІІІ ст.
ДЮП "Полум"я" Біласовицької ЗОШ І-ІІ ст.
ДЮП Пропаганда" Абранської ЗОШІ-ІІ ст.
ДЮП Пропаганда" Абранської ЗОШІ-ІІ ст.
ДЮП "Спалах" Тишівської ЗОШ І-ІІ ст
ДЮП "Спалах" Гукливської ЗОШ І-ІІ ст.
ДЮП "Блискавка" Завадської ЗОШ І-ІІ ст.
ДЮП "Вогнеборці" Верб"язької ЗОШ І-ІІ ст.
ДЮП "Вогнеборці" Верб"язької ЗОШ І-ІІ ст.
ДЮП "Вогнеборці" Канорської ЗОШ І-ІІ ст.
ДЮП "Вогнеборці" Канорської ЗОШ І-ІІ ст.
ДЮП "Борці з вогнем" Кичірнянської ЗОШ І-ІІ ст.
ДЮП "Саламандра" Буковецької ЗОШ І-ІІ ст.
ДЮП "Саламандра" Буковецької ЗОШ І-ІІ ст.
ДЮП "Саламандра" Буковецької ЗОШ І-ІІ ст.
ДЮП " Іскра" Воловецької ЗОШ І-ІІІ ст.
ДЮП "Вогник" Лазівської ЗОШ І-ІІ ст.
Члени журі за роботою
Нагороди переможцям вручає начальник Воловецького РВ ГУ МНС України А.А.Сікора
Фото з командою - переможцем на пам"ять
Фото з командою - переможцем на пам"ять
Наші переможці
Підведення підсумків огляду - конкурсу.
Голова та співголова журі М.Полянчич та А.Сікора
Інші cайти Центру

Як ви оцінюєте наш сайт

Розробка сайту- блогу та дизайн Марії Рудейчук