смт.Воловець, Закарпатська область


19 травня 2013 р.

РМО педагогів-організаторів у Біласовицькій ЗОШ І-ІІ ст.16  травня 2013 року на базі Біласовицької ЗОШ І-ІІ ст.. проведено засідання  районного методичного об»єднання педагогів – організаторів. У роботі РМО взяли участь директор ЦПРДТ Тетяна Тидір, методист Марія Рудейчук, культорганізатор Людмила Чорней, заступник директора Біласовицької ЗОШ І-ІІ ст. Іван Сливка та педагоги-організатори з 12 шкіл району.
Тема засідання : «Основні напрями та зміст діяльності щодо забезпечення системи формування громадянськості в школярів».
В процесі розгляду даної теми поділилися досвідом організації роботи з питань «Виховання громадянина України - головна мета національного виховання»,  «Суть поняття "громадянин", "громадянськість", «Компоненти громадянськості як інтегрованої якості особистості»,  «Соціальні фактори формування громадянськості. Фактори формування учня як громадянина. Зміст процесу виховання громадянськості в школі», «Формування в учнів національного світогляду, громадянських поглядів і переконань на основі участі в дитячих об»єднаннях за інтересами  та упорядкування впливу соціального середовища», «Державна символіка як фактор формування громадянськості. Основні напрями діяльності педагога- організатора  щодо формування в школярів громадянської культури» педагоги –організатори  Магаль О.М (Завадська ЗОШ І-ІІ ст.)., Гафинець Л.Ф.(Лазівська ЗОШ І-ІІ ст.), Ковчар Г.І.(Скотарська ЗОШ І-ІІ ст.).
Також Голова РМО Ковчр Г.І. проаналізувала роботу МО за рік та підвела підсумки його роботи.
  Педагог-організатор Біласовицької ЗОШ І-ІІ ст.. Ісевич Ю.І. запросила всіх педагогів відвідати масовий захід «Виховання громадянина України засобами театрального мистецтва», під час якого учні розповідали про театр, його значення в житті кожної людини,   підкріпивши текстовий матеріал цікавою презентацією. Потім юні артисти показали  присутнім виставу «Гарбузове сватання».
Хочеться відмітити високий  рівень постановочної  і режисерської роботи, чудову акторську гру та вмілий підбір учнів  при розпреділенні ролей.
Після закінчення виховного заходу директор ЦПРДТ Тетяна Тидір вручила грамоту управління освіти, молоді та спорту Воловецької РДА педагогу - організатору Юлії Іванівні Ісевич за перемогу у номінації "Організатор  дитячих справ" на першому районному конкурсі педмастерності "Педагог організатор року - 2013" ,  а  методист ЦПРДТ Марія Рудейчук  запросила цей талановитий колектив   на районне свято з нагоди Дня захисту дітей, яке відбудеться у райцентрі 30 травня. 
Також педагоги – організатори мали можливість  ознайомитися з роботою педагога-організатора школи,  оформленням, документацією.  Сподобалось подвір"я школи,  прибране та чисте. З ініціативи учнівського комітету та за підтримки  директора школи Фулитки Л.П на подвір’ї встановлено лавиці, розбито клумби, висаджено декоративні кущі та дерева.
Координатор роботи МО педагогів -організаторів М.Рудейчук
Фото з методоб"єднання
 Подвір"я школи
Директор школи Любв Петрівна Фулитка та педагог-організатор Юлія Іванівна Ісевич зустрічають учасників РМО

Преед входом в школи учасники РМО
 Проводить засідання голова  РМО Ганна Івагіва КовчарМасовий захід. Розповідь про театр

Учасники РМО під час масового заходу
Вистава "Гарбузове сватання"

Директор ЦПРДТ Тетяна Тидір вручає грамоту педагогу-організатору  Ісевич Ю.І.

Юні артисти драматичного театру школи 
 16 Травня  у школі відбулася державна підсумкова атестація учнів 4 класу, на якій були присутні логопед управління освіти, молоді та спорту Воловецької РДА Магдалина Волошин, директор школи Любов Фулитка та вчитель  4 класу.

Інші cайти Центру

Як ви оцінюєте наш сайт

Розробка сайту- блогу та дизайн Марії Рудейчук